KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14513333
nr 1451 3333
Oidentifierad konstnär. Signerad a tergo, 1800-tal. Olja på duk, 24x29cm, yttermått inklusive ram: 36x41cm
Kondition: slitage, skador, släppt från ramen
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 28 februari 2022
kl 18:54:32
28/2 18:13:56